Hakkımızda

Anadolu Hukuk, Danışmanlık ve Arabuluculuk Ofisimiz;

Her biri kendi alanında 25 yılı aşan tecrübeye sahip avukatlar tarafından kurulmuş, ulusal ve uluslararası düzeyde çözüm ortakları bulunan bir hukuk organizasyonudur.

Dava takibinin yanı sıra, muhtemel riskleri en aza indirmek gayesiyle müvekkillerine koruyucu avukatlık, danışmanlık ve arabuluculuk hizmeti sunmaktadır.

Başarının sırrı, doğru bilgiye hızlı erişimdir ilkesi çerçevesinde müvekkil ihtiyaçları tam ve eksiksiz tanımlanarak kaliteli bir hizmet sunumu esaslı bir çalışma anlayışını benimsemiştir.

Öncelikli hedefi, hizmet kalitesini korumak, şeffaf, sorgulanabilir ve öngörülebilir hizmet anlayışını sürdürmek, müvekkillerinin haklarını en geniş ve en doğru biçimde korumaktır.

Faaliyet alanlarını sınırlandırmanın getirdiği uzmanlaşma, sunulan hizmetlerin çok daha hızlı, etkin ve öngörülebilir olmasını sağlarken; butik hizmet anlayışıyla, her bir müvekkile bire bir çalışma fırsatı sunmaktadır.

Ulusal ve uluslararası düzeyde birçok hukuk ofisi ve alanında uzman akademisyenlerle iş birliği içinde; ceza hukuku, idare hukuku, vergi hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, icra iflas hukuku, aile hukuku, vatandaşlık ve yabancılar hukuku alanlarında geniş bir uzman kadrosuyla, yabancı dilde yazılı ve sözlü hizmet de dahil, profesyonel düzeyde avukatlık, danışmanlık ve arabuluculuk hizmeti vermektedir.

 
7088 kez görüntülendi